Search

رویای خود را به واقعیت
تبدیل کنید!

چرا باید در قبرس شمالی خانه خرید؟

خرید خانه در قبرس شمالی بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری هوشمندانه است، زیرا این سرمایه‌گذاری با پوند انگلستان انجام می‌شود و سالانه سود بسیار بالاتری نسبت به دیگر کشورهای اروپایی فراهم می‌کند. اما این مزایا فقط به سرمایه‌گذاری محدود نمی‌شود. با خرید ملک در قبرس شمالی، شما می‌توانید مجوز اقامت دائم برای خود و خانواده‌تان دریافت کنید و برای آینده فرزندانتان قدم بزرگی بردارید. در قبرس شمالی، مراکز آموزشی با بالاترین استانداردها در تمام مقاطع وجود دارند و همچنین پتانسیل بالایی برای کارآفرینی محیا شده ‌است. به علاوه، امنیت بسیار بالای این کشور، شما را به یک زندگی آرام و امن دعوت می‌کند. 

درباره قبرس شمالی

کشور قبرس، جزیره ‌ای است که در قسمت شرق دریای مدیترانه قرار گرفته و در لیست بزرگترین جزایر دریای مدیترانه قرار دارد. کشور قبرس جز زیبا ترین جزایر دریای مدیترانه است و از جاذبه های گردشگری و طبیعی گسترده ای برخوردار می باشد. کشور قبرس شمالی دارای کوه ها، دشت ها و ساحل های زیادی است که مناظر طبیعی بسیار زیبایی را خلق کرده اند.

کشور های ترکیه، سوریه، مصر، یونان، لبنان و کشور فلسطین اشغالی از همسایگان کشور قبرس محسوب می شوند. کشور قبرس در میان سه قاره آسیا، آفریقا و اروپا قرار گرفته و به همین علت، دارای یک موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب است. کشور قبرس از دیرباز به دلیل قرارگیری در موقعیت جغرافیایی مناسب، محل تردد و داد و ستد های بازرگانی بوده است. البته ارتباط کشور قبرس با سایر کشور های همسایه از طریق راه های آبی است و با کشور های همسایه اش مرز زمینی ندارد.

خانه رویایی خود را با ما، پیدا کنید.

ما شرایطی کاملا امن برای خرید، پرداخت یا اجاره،برای شما فراهم میکنیم.

مراحل خرید خانه در قبرس شمالی

نمونه پروژه های ما

پروژه نخل طلایی

این پروژه توسط یکی از بهترین کمپانی های سازنده قبرس شمالی با قدمتی بیش از 10 سال تجربه اجرا خواهد شد. این پروزه دارای واحد های سوئیت، یک خوابه، دوخوابه، چسه خوابه، چهار خوابه و ویلایی می باشد.

پروژه یاقوت

این پروژه توسط یکی از بهترین کمپانی های سازننده قبرس شمالی با قدمتی بیش از 10 سال تجربه اجرا خواهد شد. این پروژه کمتر از 5 دقیقه با دریا فاصله دارد و شامل واحد های یک خوابه و دوخوابه می باشد.

پروژه آوانگارد

این پروژه توسط یکی از بهترین کمپانی های سازنده قبرس شمالی با قدمتی بیش از 10 سال تجربه اجرا خواهد شد. این پروژه دارای هتل، واحد های سوئیت، یک خوابه، دوخوابه می باشد.

پروژه الماس

این پروژه توسط یکی از بهترین کمپانی های سازنده قبرس شمالی با قدمتی بیش از 10 سال تجربه اجرا خواهد شد. این پروژه دارای هتل، واحد های سوئیت، یک خوابه، دوخوابه می باشد.

خانه رویایی خود را با ما، پیدا کنید.

ما شرایطی کاملا امن برای خرید، پرداخت یا اجاره،برای شما فراهم میکنیم.

اخبار و مقالات

پروژه ساحلی گیرنه

جزییات پروژه نوع پروژه: ویلایی محل: گیرنه متراژ: متر2701 متر-1283 متر تعداد اتاق: 3 شرایط پرداخت: 50 درصد پیش پرداخت- مابقی اقساط طبق شرایط شرکت

پروژه ساحلی لانگ بیچ

LongBeach Cyprus خرید ملک در قبرس شمالی در پروژه آپارتمانی به مساحت ۴۴۰۰۰ متر مربع و ۵ بلوک و ۱۰۰۰ آپارتمان شامل واحد های سوییت

پشتیبانی